У Вінницькому міському центрі зайнятості приділяють особливу увагу вінничанам, які повернулися з війни, надають необхідну підтримку, допомагають влаштуватися на бажану роботу.

Станом на 10 листопада 2021 року на обліку в центрі зайнятості перебувають 65 демобілізованих учасників АТО/ООС. Їм першочергово потрібна фахова допомога в пошуку роботи з соціальною адаптацією до мирного життя.

Вінницький міський центр зайнятості залучає до співпраці соціальних партнерів, щоб якомога більше корисної та необхідної інформації отримали безробітні вінничани під час семінарів, тренінгів та інших заходів.

В рамках співпраці з Громадською організацією «Мольфар», фахівці відділу активної підтримки безробітних Вінницького міського центру зайнятості організували змістовний інформаційний семінар.

Про допомогу, яку можуть отримати військовослужбовці та ветерани АТО/ООС поінформувала керівник проекту «Довідка Мольфара» Ольга Пінаєва. Вона презентувала роботу Центру допомоги учасникам АТО та їх родинам, розповіла про досягнення і можливості центру допомоги; продемонструвала короткий відеоролик про волонтерську діяльність організації та співпрацю з громадською організацією «Ірбіс».

Довідково: 155 демобілізованих військовослужбовців учасників АТО/ООС звернулися, у цьому році, за підтримкою і сприянням у працевлаштуванні до Вінницького міського центру зайнятості; працевлаштовані 57 безробітних військовослужбовців.