В рамках інформаційної кампанії «Я маю право на чесну платіжку» 13 серпня 2019 року в Калинівській районній філії відбулася інформаційно-просвітницька зустріч головного спеціаліста Калинівського бюро безоплатної правової допомоги Олени Свіріди з 15 безробітними, які перебувають на обліку в філії.

З метою підвищення обізнаності про права громадян і можливість отримання ними якісних послуг та справедливу плату за комунальні послуги, пані Олена прочитала лекцію  присутнім на тему: «Чесна платіжка».

Споживачам була донесена корисна інформація та поради, які допоможуть їм захистити свої права, у разі їх порушення. Надано роз’яснення рішення Уряду щодо встановлення максимально допустимих граничних тарифів на постачання теплової енергії та гарячої води.

Присутні отримали зразки заяв для звернення до відповідних підприємств, які надають житлово-комунальні послуги та послуги з енергозабезпечення.

По закінченню зустрічі  безробітні отримали  інформаційні брошури та мали нагоду поспілкуватися з в індивідуальному порядку з представником бюро.