Карантин не перешкода для спілкування, навіть якщо це спілкування у дистанційному форматі.

Так,  фахівці Бершадської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості  активно проводяться інформаційні вебінари, де з допомогою засобів відеозв’язку ZOOM «віч на віч»  з безробітними обговорюють найактуальніші питання.

Під час чергового вебінару спеціалісти служби зайнятості ознайомили безробітних із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками тіньової зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці. 

Основним питанням було роз’яснення учасникам інформаційного вебінару особливостей обслуговування та надання послуг службою зайнятості, порядок призначення допомоги по безробіттю у період карантину, а також інформування про можливість отримання онлайн-послуг на освітньому порталі ДСЗ.

Мова йшла також про електронні сервіси державної служби зайнятості та їх можливості. Безробітним запропонували скористатися Освітнім порталом Державної служби зайнятості, який містить онлайн-курси, семінари, дистанційні програми, які подаються у відеоформаті.  Тим, у кого існує потреба в оцінці власних здібностей та навичок саморозвитку, було запропоновано самостійно пройти тестування у дистанційному режимі без відвідування центру зайнятості на онлайн-платформі «Моя професія: консультаційна мережа»

Під час вебінару учасники мали змогу ставити питання, на які отримали вичерпні відповіді.