Якщо поглянути на ринок праці України, який є частиною глобального світового ринку праці, то на ньому все більшу роль відіграють інформаційні технології.

Світові експерти кажуть, що з розвитком Інтернету все більше втрачає актуальність проблеми пошуку роботи. Адже зараз вже нікого не здивуєш своїм працевлаштуванням «в Інтернеті». Все більшої популярності набуває професія фрілансера, яка частіше за все не вимагає від професіонали ні освіти, ні досвіду роботи. Все, що потрібно – наявність комп’ютеру та високошвидкісного Інтернету. Але не треба забувати про всі ризики неофіційного працевлаштування.

Зараз відомо, що за професіями у сфері інформаційних технологій майбутнє. Адже вже зараз відбувається досить високий рівень попиту на спеціалістів наступних професій: системного адміністратора комп’ютерних систем та спеціаліста комп’ютерних мереж, програміста, дизайнера, аналітика та радника комп’ютерних систем.

Проаналізувати реальний попит на професії в Україні та в світі ви можете хоч зараз, відкривши запит на одному з сайтів пошуку роботу. Це допоможе вам у виборі професії. Але не забувайте, що професію треба обирати «для душі», навіть якщо вона не така й престижна на ринку праці. Надзвичайно складно, навіть неможливо займатися все життя справою, яка вам не подобається.

Вибір за вами!