В рамках підписаної Угоди про співпрацю Ладижинська міська філія Вінницького обласного центру зайнятості плідно співпрацює з Управлінням ПФУ у м. Ладижин в частині інформування безробітних щодо головних аспектів пенсійного законодавства.

З метою підвищення рівня поінформованості клієнтів служби зайнятості з питань пенсійного страхування, 21 жовтня 2021 року у Ладижинській філії провели профінформаційний груповий захід для 10 безробітних осіб. На захід було запрошено начальника відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду в м. Ладижині, Аллу Столбову, та заступника начальника Ладижинського бюро правової допомоги Олександра Дерещука.

«Турбота про людей – справа потрібна і дуже важлива. Завдяки впровадженню методики кейс-менеджменту, що передбачає надання послуг з урахуванням індивідуальних потреб кожної людини, ми докладаємо максимум зусиль, аби безробітні реально могли відчути піклування про себе» - зазначила відкриваючи захід, заступник директора Ладижинської міської філії, Світлана Панасюк.

Алла Столобова ознайомила присутніх із внесеними змінами в законодавство щодо ведення трудових книжок.

«Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності в електронній формі» процес оцифрування трудових книжок здійснюватиметься протягом 5 років і вся наявна інформація про стаж, прийом, звільнення, переведення буде внесена. Але за бажанням працівника паперова книжка може вестися і після закінчення п’ятирічного періоду», - розповіла А. Столбова.

Наостанок, безробітним повідомили про можливість скористатися веб порталом Пенсійного фонду України, де кожен, хто зареєструється, зможе контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, перевіряти факт сплати внесків та суму, з якої вони перераховуються.

Представник правозахисної організації Олександр Дерещук поінформував безробітних про роботу бюро та про види безоплатної правової допомоги. Він зазначив, що місією бюро є посилення правової спроможності територіальних громад з надання безоплатних юридичних консультацій, прийом звернень від громадян, здійснення представництва інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів.

На завершення заходу представниця ПФУ запросила безробітних відвідати установу та отримати індивідуальний номер для реєстрації на веб-порталі ПФУ, для інформації про особистий страховий стаж, а юрист Ладижинської правозахисної організації повідомив про місце знаходження та графік прийому громадян.