Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі

Предмет закупівлі: «Газове паливо (природний газ) для забезпечення потреб Вінницького обласного центру зайнятості та філій Вінницького обласного центру зайнятості»  основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"– 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)

Предмет закупівлі слід розуміти у відповідності до пункту 28 статті першої Розділу 1 ЗУ «Про ринок природного газу» від 9 квітня 2015 року №329-VIII, а саме предметом закупівлі є постачання природного газу – господарська діяльність, що підлягає ліцензуванню і полягає в реалізації природного газу безпосередньо споживачам на підставі укладених з ним договорів. Також в зв’язку з тим, що замовник є юридичною особою, відповідно до пункту 37 статті першої Розділу 1 даного Закону є споживачем, який отримує природний газ на підставі договору постачання природного газу з метою використання для власних потреб, а не для перепродажу, або використання в якості сировини.

Всього планові обсяги постачання газу по місяцях:

4 квартал 2021р.

жовтень

11550 куб. м.

листопад

24900 куб. м.

грудень

39800 куб. м.

Загальний обсяг товару:

76250 м3

 

Строк поставки товарів: з дати підписання Договору до 31.12.2021 року.

Місце поставки – до газорозподільної системи, до якої підключені об`єкти:

 1. Вінницький обласний центр зайнятості: м. Вінниця, вул. Стрілецька 3-а, 21009;
 2. Барська районна філія Вінницького ОЦЗ: Майдан святого Миколая, буд.10 А, м. Бар, Вінницька область, 23000;
 3. Гайсинська районна філія Вінницького ОЦЗ: Площа Миру, буд.2, м. Гайсин, Вінницька область, 23700;
 4. Жмеринська міськрайонна філія Вінницького ОЦЗ:  вул. Михайла Грушевського, буд.19, м. Жмеринка, Вінницька область, 23100;
 5. Іллінецька районна філія Вінницького ОЦЗ: вул. Максима Кривоноса, буд.31 м Іллінці, Вінницька область, 22700;
 6. Калинівська районна філія Вінницького ОЦЗ: вул.  В. Нестерчука, буд 43 а, м. Калинівка, Вінницька область, 22400;
 7. Козятинська міськрайонна філія Вінницького ОЦЗ: вул. П.Орлика, буд.19-А, м. Козятин, Вінницька область, 22100;
 8. Літинська районна філія Вінницького ОЦЗ: вул. Соборна. буд.9 смт. Літин, Вінницька область,22300;
 9. Липовецька районна філія Вінницького ОЦЗ: вул. Василя Липківського, буд.71, м. Липовець, Вінницька область, 22500;
 10. Могилів – Подільська міськрайонна філія Вінницького ОЦЗ: Проспект Незалежності, буд. 11, м. Могилів-Подільський, Вінницька область, 24000;
 11.  Немирівська районна філія Вінницького ОЦЗ: вул. Соборна, буд.93 Б, м. Немирів, Вінницька область, 22800;
 12. Оратівська районна філія Вінницького ОЦЗ: вул. Героїв Майдану, буд.76 А, смт. Оратів, Вінницька область, 22600;
 13. Погребищенська районна філія Вінницького ОЦЗ: вул. Б. Хмельницького, буд.112,м. Погребище, Вінницька область, 22200;
 14. Теплицька районна філія Вінницького ОЦЗ: Вул. Незалежності, буд. 41-А, смт. Теплик, Вінницька область,23800;
 15. Томашпільська районна філія Вінницького ОЦЗ: вул. Ігоря Гаврилюка, буд.21, смт., Томашпіль, Вінницька область, 24200;
 16. Тростянецька районна філія Вінницького ОЦЗ: вул. Соборна, буд.32, смт. Тростянець, Вінницька область, 24300;
 17. Тульчинська районна філія Вінницького ОЦЗ: вул. М. Леонтовича, буд.102, м. Тульчин, Вінницька область, 23600;
 18. Тиврівська районна філія Вінницького ОЦЗ: вул. Малиновського, 12, смт. Тиврів, Вінницька область, 23300;
 19. Хмільницька міськрайонна філія Вінницького ОЦЗ: вул. Пушкіна, буд.87 А, м. Хмільник, 19, Вінницька область, 22000;
 20. Шаргородська районна філія Вінницького ОЦЗ: вул. Героїв Майдану, буд.217 Б, м. Шаргород, Вінницька область,23500.

 

Учасник гарантує, що товар має бути таким, що не має негативного впливу на навколишнє середовище. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі відповідають встановленим законодавством нормам, які передбачають застосування заходів із захисту довкілля.

Учасник (за необхідністю), у разі укладання договору гарантує Замовнику його включення до Реєстру споживачів постачальника.

Умови та якість товару – повинна відповідати діючим стандартам, ДСТУ, ГОСТам та/або ТУ. Учасник повинен здійснювати постачання природного газу, що є предметом закупівлі, у відповідності до Закону України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 № 329-VIII (із змінами), постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про затвердження Правил постачання природного газу» від 30.09.2015 № 2496 (із змінами) та інших відповідних нормативно-правових актів чинного законодавства.

Відповідно до пункту 31 частини 1 статті 1 Закону України «Про ринок природного газу» природний газ, нафтовий (попутний) газ, газ (метан) вугільних родовищ та газ сланцевих товщ, газ колекторів щільних порід, газ центрально-басейнового типу (далі - природний газ) - суміш вуглеводнів та невуглеводневих компонентів, що перебуває у газоподібному стані за стандартних умов (тиск - 760 міліметрів ртутного стовпа і температура - 20 градусів за Цельсієм) і є товарною продукцією.

Якість газу, що передається Споживачу на межі балансової належності, має відповідати вимогам встановленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості передбаченим законодавством України діючим на період постачання товару.

Якість природного газу, що видобувається на території України та передається до ГТС та ГРМ, та передається Постачальником Споживачу в пунктах призначення, має відповідати вимогам, установленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості -ГОСТ 5542-87«Газы горючие природные для промышленного и коммунально-бытового назначения. Технические условия». Якість природного газу, що видобувається на території України та передається до ГТС та ГРМ, повинна відповідати технічним вимогам ТУ 320.001.58764-007-95 «Гази горючі природні, що подаються в магістральні газопроводи» та ТУ 320.001.58764-008-95 «Гази горючі природні, що подаються з родовищ в промислові газопроводи та окремим споживачам.

За одиницю виміру кількості газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м), приведений до стандартних умов: температура газу (t) = 20 градусів Цельсія, тиск газу (P) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа).

Якість  природного газу та його фізико-хімічний склад визначається методами, що передбачені державними стандартами та іншими нормативними документами.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару.

 

 Учасник повинен бути включений до переліку суб'єктів господарської діяльності, які мають ліцензії з постачання природного газу, який розміщений на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

До інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, учасник додає наступну інформацію та документи (завантажує до електронної системи закупівель у вигляді скан-копій):

 • довідку інформаційного характеру в довільній формі щодо дотримання ним заходів із захисту довкілля;
 • копію діючої ліцензії (діючого дозволу) на здійснення діяльності  з постачання природного газу (у передбачених законодавством випадках) або копію Постанови НКРЕКП щодо видачі ліцензії на здійснення діяльності  з постачання природного газу (для юридичних осіб, для фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб-підприємців).
 • Подані документи, повинні відповідати інформації про рішення відповідного органу ліцензування  про видачу ліцензії на постачання природного газу, що оприлюднено офіційному веб-сайті органу ліцензування та наявності інформації про видачу ліцензії у ліцензійному реєстрі НКРЕКП;
 • Лист-гарантію про наявність чинного договору із оператором газотранспортної системи на транспортування природного газу магістральними трубопроводами із зазначенням реквізитів цього договору;
 • лист-гарантію щодо безперебійного постачання природного газу;
 • копію чинного договору із оператором газотранспортної системи або гарантійний лист про створення Учасником страхового запасу газу у розмірі і порядку, що встановлений чинними нормативними актами України з посиланням на такі нормативні акти.