Однією із форм зайнятості на ринку праці є громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Так, наприкінці червня у Теплицькому районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Провідний фахівець з питань зайнятості Василь Козин ознайомив учасників заходу з законодавчими підставами проведення таких робіт та їх видами. На осіб, зайнятих на таких роботах, поширюються державні соціальні гарантії, зберігається виплата допомоги по безробіттю в розмірах, передбачених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

«Соціальна цінність таких робіт у тім, що безробітні отримують додаткову матеріальну допомогу і психологічну підтримку. При цьому не втрачається мотивація до праці і трудові навики» - зазначив фахівець районного центру зайнятості.

До семінару також долучилася начальник відділу Теплицького бюро правової допомоги Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Софія Тарасюк. Вона надала інформацію стосовно послуг, які надає бюро, зокрема, прийняття спадщини, стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, поновлення на роботі, зняття з реєстрації, правові орієнтири для дитини та багато іншого.

Наприкінці заходу безробітні отримали роздатковий матеріал з контактами Теплицького бюро правової допомоги.