Фахівці відділу активної підтримки безробітних  Вінницького міського центру зайнятості щодня дистанційно співпрацюють з безробітними вінничанами, а також за допомогою онлайн-ресурсів проводять змістовні вебінари.

Зокрема, 26 травня 2020 року  Інна Молодченко, навчала шукачів роботи складати переконливе і лаконічне резюме, а також поінформувала  слухачів про можливість  підготувати чи оновити  власне резюме за допомогою Освітнього порталу служби зайнятості https://skills.dcz.gov.ua/course-cat/dlya-naselennya/

Також фахівець наголосила, що отримати послуги з профорієнтації можливо дистанційно без відвідування центру зайнятості на онлайн-платформі «Моя професія: консультаційна мережа» https://myprofession.com.ua/. А у  разі виникнення потреби у зміні (виборі) професії, оцінці власних здібностей та саморозвитку – на цій платформі  можна пройти профорієнтаційне тестування. З результатами якого можна звернутися в центр зайнятості за консультацією фахівця з профорієнтації.   

До слова, за період карантину  майже пів сотні наших клієнтів - учасників вебінарів  дистанційно навчилися правилам складання резюме. Бажаємо, в подальшому, успішно пройти співбесіду у роботодавця!