17 квітня 2018 року відбувся тренінг на тему: «Врахування зобов’язань України щодо забезпечення прав жінок у обласних планах та програмах». Тренінг проходив в рамках проекту «Гендерне програмування, як інструмент до забезпечення рівності та захисту жінок в Україні», що реалізовується громадською організацією «Жіночі перспективи» у партнерстві з громадською організацією «ВІСЬ» за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації у Вінницькій області.

Проводила захід тренер ГО «Центр «Жіночі перспективи» Марта Чумак. Були запрошені члени обласної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, а також обласні і районні установи та організації, в т.ч. і Вінницький обласний центр зайнятості, який представляла провідний фахівець відділу організації профорієнтації Тетяна Ткачук.

Під час тренінгу йшлося про вдосконалення механізму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життя суспільства та впровадження європейських стандартів рівності.