"Зустрічають по одягу" -на співбесіді це правило справедливо як ніколи. Співбесіда - це важлива розмова про роботу, і зовнішній вигляд людини демонструє, наскільки серйозно він ставиться і до самої розмови, і до роботи в принципі
Кожен кандидат перед співбесідою стикається з питанням: "Що одягнути"?
Погодьтеся, що «відвертий рокер «в душі» може бути й непоганим юристом, але подряпані джинси й розтягнута футболка, навряд чи посприяють кількості його клієнтів. Тож, не зважаючи на ваш внутрішній стан, краще проявляти себе як людина, що розуміється на тому, коли та як їй виглядати.
Як правило, вам невідомо, яких поглядів на моду дотримується інтерв'юер, тому краще дотримуйтеся класичного стилю. Утримайтеся від яскравих, ультрамодних, неформальних речей і аксесуарів. Пірсинг, незвичайна зачіска, велике кільце, неформальна символіка, яскравий макіяж - здатні відлякати при першій зустрічі і створити упередженість. Уникайте також занадто дорогих речей - навіть якщо ви претендуєте на позицію топ-менеджера, і певний рівень заробітку передбачається - не давайте приводу HR-менеджеру відчути себе некомфортно.
Ідеальним варіантом для чоловіка будуть ділові брюки в поєднанні з діловою ж сорочкою, піджаком, джемпером. Для жінки - діловий костюм, плаття, блуза зі спідницею-олівець, або строгими брюками. Взуття переважно на невисоких підборах - шпильки і чоботи-ботфоти залиште для інших випадків. Якщо ви хочете одягнути прикраси - обмежтеся ланцюжком, сережками-гвоздиками, невеликий брошкою.
І для чоловіків, і для жінок буде недоречним зайвий парфум - у інтерв'юера може бути свій смак і навіть алергія на запахи, і такий дратівливий момент здатний викликати неприйняття.