В рамках Всеукраїнської акції протидії домашньому насильству 01 грудня 2021 року в Іллінецькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості провели захід із безробітними, спрямований на попередження проявів домашнього насильства.

Розпочав захід директор Іллінецької районної філії Сергій Семенюк: «Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Важливо, що в Україні діє Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству», і з початку 2019 року домашнє насильство в нашій країні є злочином. Крім того, Закон передбачає низку послуг та сервісів, які може отримати людина, що зазнала домашнього насильства».

Перед безробітними виступили інспектор сектору ювенальної превенції Вінницького районного управління поліції Алла Обертинська, поліцейський офіцер Іллінецької громади Вінницького районного управління поліції Віталій Підгаєвський, начальник служби у справах дітей Іллінецької міської ради Альона Падура, головний спеціаліст з питань сім’ї та молоді управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Іллінецької міської ради Вікторія Сліпчик.

На завершення заходу присутнім надали інформацію про те, куди звернутися людині, яка стала жертвою або свідком домашнього насильства.