Щоб ознайомити шукачів роботи з правами споживача в Україні, з’ясувати причини, внаслідок яких можуть порушуватися  їх права та способами захисту своїх прав, районними філіями Вінницької обласної служби зайнятості проводяться різноманітні інформаційні семінари.

Так, сьогодні, 29 березня 2019 року до Тульчинської районної філії на зустріч з безробітними завітали соціальні партнери з відділу Тульчинського бюро правової допомоги.

Начальник бюро Руслан Швець, надав вичерпне визначення поняття споживач - це фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю.

Також ознайомив із статтями законодавства України про права та обов’язки споживача, наголошував обов’язково звертати увагу на об’єктивну інформацію про товар, а саме: назву товару; назви нормативних документів, вимогам яка повинна відповідати продукція; на інформацію про вміст шкідливих для здоров’я речовин; ціни й умови придбання продукції; дату виготовлення, умови зберігання; гарантійні зобов'язання виробника, термін придатності; назву, адреси виробника тощо. Ознайомив з переліком товарів, що не підлягають обміну (поверненню).

Наприкінці зустрічі присутні отримали буклети з назвами організацій та адресами «Куди звертатись у разі порушення прав споживача?»