16 червня 2020 року у Вінницькій районній філії Вінницького ОЦЗ профконсультант Валентина Гудимчук консультувала безробітних, які звернулися з питаннями використання освітніх платформ.

Під час спілкування з безробітними вона надала інформацію щодо можливості отримання додаткових навичок та знань на безкоштовних онлайн-платформах Освітній портал Державної служби зайнятості.

В. Гудимчук повідомила, що віднедавна у безробітних з’явилася можливість навчатись на базі освітньої платформи Coursera (https://www.coursera.org/). Так як Coursera через служби зайнятості відкрила безкоштовний доступ до своїх освітніх програм (3800 онлайн-курсів за вибором) та можливість здобути додаткові знання за 400 спеціалізаціями. Мета ініціативи - допомогти працездатним працівникам розвинути додаткові знання та навички для працевлаштування.

Наразі пропонуються курси в наступних галузях: гуманітарні науки, медицина, психологія, підприємництво, економіка, ІТ-технології, інформатика та багато інших.

Для безробітних, які виявили бажання пройти навчання на міжнародній освітній платформі Coursera необхідно:

1. Звернутися в центр зайнятості до кар’єрного радника або профконсультанта;

2. Вказати ПІП (повністю) та електронну адресу, на яку має прийти запрошення на навчання від Coursera;

3. Отримати запрошення від Coursera;

4. Обрати необхідний курс.

Зарахування слухачів здійснюється до 30 вересня 2020 року. Навчання завершується 31 грудня 2020 року. За умови успішного проходження та закінчення курсу на Coursera безробітний отримує безкоштовний сертифікат.