Вимоги сучасного ринку праці такі, що людина постійно має здобувати нові знання, вдосконалювати свої навички, займатись самоосвітою та саморозвитком. Нерідко, люди, які шукають роботу за сприяння служби зайнятості, потребують підвищення кваліфікації, перепідготовки, а то і здобуття нової професії, яка є потрібною на ринку праці. Такі послуги можна отримати в службі зайнятості, де запропонують скористатись державною програмою професійного навчання.

«В минулому році за направленням Вінницької обласної служби зайнятості професійне навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації пройшли 7,3 тис. безробітних, 98,7% з них успішно працевлаштувалися за набутим фахом.

У поточному році цією програмою скористалися вже 2,6 тис. клієнтів обласної служби зайнятості. Причому 1500 осіб проходили навчання та підвищували кваліфікацію в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості в Одесі, Рівному, Сумах та Дніпрі. Навчались за професіями перукар, манікюрник, водій автотранспортних засобів, лицювальник-плиточник», - зазначає Галина Скоковська, директор Вінницького обласного центру зайнятості.

Загалом у Вінницькій обласній службі зайнятості професійне навчання організовують за професіями та спеціальностями, які користуються найбільшим попитом у працедавців.

Навчання проходить як у навчальних закладах області, так і у Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Навчання організовується під конкретні замовлення роботодавців, а це означає, що по його закінченню усі слухачі матимуть роботу.

Графіки організації професійного навчання публікуються на веб-сторінці Вінницького ОЦЗ за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/grafik-formuvannya-navchalnyh-grup-v-cpto-dsz.

Уci бaжaючі змiнити прoфеciю можуть звернутиcя до:

  • Вінницького oблacнoгo центру зaйнятocтi, що знаходиться зa aдреcoю: м. Вінниця, вул. Стрілецька, 3а.
  • Вінницького міського центру зайнятості, що знаходиться за адресою м. Вінниця, вул. Привокзальна, 28.
  • Будь-якої філії обласного центру зайнятості у районних центрах.