20 серпня 2018 року в Тульчинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся тренінг для молоді з розвитку лідерських якостей "Я доб’юся успіху!” для 15 безробітних віком до 35 років.

Мета заходу: покращити уміння та навички молодих людей в подоланні невпевненості, розвинути комунікативні здібності, а також  виховати у молодої особи впевненість у собі та лідерські якості.

Тетяна Ткачук  провідний фахівець з профорієнтації Вінницького обласного центру зайнятості провела заняття з використанням різноманітних вправ, які спрямовані на набуття нових умінь і навичок з розвитку комунікативних здібностей.  

Під час тренінгу були розглянуті питання: розширення можливостей встановлення контакту в різних ситуаціях спілкування; відпрацьовування навичок розуміння інших людей, себе, а також взаємин між людьми.

Учасники брали активну участь у запропонованій  їм грі. Безумовним позитивним моментом ігрових вправ є можли­вість отримати оцінку своєї поведінки з боку, порівняти себе з оточуючими та скоригувати своє спілкування в майбутніх реальних ситуаціях.