У Бершадській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості 19 липня 2019 року провели семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Представник Бершадського районного військового комісаріату – начальник відділення зв’язку та інформатизації Людмила Баляновська ознайомила безробітних  з умовами проходження служби за контрактом та потребою у кадрах військових формувань, детально зупинилась на посадах рядового, сержантського та старшинського складу. 

Представник військового комісаріату наголосила на тому, що на сьогоднішній день створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців-контрактників. Держава гарантує їм грошове забезпечення, яке визначається займаною посадою, військовим званням, кваліфікацією, терміном та умовами проходження військової служби.

Без сумніву, основною перевагою контрактної служби є те, що людина свідомо робить вибір свого майбутнього, вносить свій посильний внесок у захист Вітчизни.

Громадян, яких зацікавила служба в Збройних Силах України за контрактом, запросили відвідати комісаріат для більш предметної розмови щодо працевлаштування.