31 травня 2018 року у Погребищенському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. 

Фахівець районного центру зайнятості Володимир Храбан провів презентацію послуг служби зайнятості, розповів про можливості проходження навчання з метою підвищення кваліфікації або здобуття нової професії, а також залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

До роботи в семінарі запросили голову громадської організації спілки учасників АТО Миколу Маценка та інших учасників бойових дій.

Микола Іванович поінформував присутніх про напрямок діяльності організації, повідомив про співпрацю зі всіма зацікавленими органами влади району, спрямовану на розв’язання складних життєвих обставин, соціально-психологічну реабілітацію та професійну самореалізацію учасників антитерористичної операції.

Присутні обмінялись контактами, озвучили свої запитання. Для більш детального консультування Микола Маценко запропонував звертатись в громадську організацію індивідуально.