В рамках співпраці Крижопільського районної філії Вінницького ОЦЗ та Крижопільського бюро правової допомоги, 23 липня в філії центру зайнятості відбувся семінар для безробітних громадян за участі представника бюро правової допомоги Віти Іванчук.

Основна мета заходу – повідомити жителів району про роботу бюро та про види безоплатної правової допомоги.

Розпочав захід провідний фахівець служби зайнятості Володимир Дишкант. Він розповів безробітним про послуги служби зайнятості, про вакансії, які є актуальними на місцевому ринку праці.  

Потім перед учасниками семінару виступила Віта Іванчук.

Вона зазначила, що місією бюро є посилення правової спроможності територіальних громад. Працівники бюро займаються наданням безоплатної первинної правової допомоги (юридичні консультації), забезпечення доступом до безоплатної вторинної правової допомоги (прийом звернень від громадян), та власне її наданням (здійснення представництва інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів).

Також Віта Іванчук зазначила, що у цих центрах громадяни, які мають на це законні підстави, зможуть реалізувати право на адвоката. Це стосується малозабезпечених, інвалідів, пенсіонерів, переселенців, учасників АТО та сімей загиблих.

Практика свідчить, що громадяни потребують правових знань, хочуть бути більш поінформованими щодо можливостей і перспектив тієї чи іншої проблемної ситуації. Така співпраця служби зайнятості та бюро правової допомоги допомагає багатьом мешканцям району вирішити свої нагальні проблеми.

Всього на семінарі були присутні 19 осіб.