В рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти фахівці Шаргородської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості з 22 по 26 листопада 2021 року провели низку інформаційних заходів з метою ознайомити незайнятих громадян з наданням освітніх послуг центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Усім, хто перебуває на обліку та має електронні адреси поштових скриньок, були розіслані листи-звернення з пропозицією взяти участь в заходах в режимі онлайн за відповідними електронними посиланнями.

Під час проведення п'яти вебінарів безробітні, поряд з тематичною інформацією, отримували інформацію щодо умов направлення на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості.

Логічним підсумком стала організація онлайн семінару «Презентація послуг з професійного навчання, зокрема послуг ЦПТО» для десяти осіб, на якому презентувалися послуги з професійного навчання за сприянням служби зайнятості (в тому числі за рахунок видачі ваучера), перелік професій та навчальних закладів, термін навчання за відповідними професіями.

Також учасники переглянули відеоролик Одеського ЦПТО ДСЗУ.

Заходи проводилися з метою успішного особистісного і професійного самовизначення й підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці.