У приміщенні Вінницького районного центру зайнятості 15 березня відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. В заході взяли участь 23 особи, з них 8 учасників АТО.

Відвідав семінар начальник відділу Вінницького обласного військкомату - майор Воронін Євгеній Юрійович, який докладно розповів шукачам роботи про умови проходження військової служби, державні гарантії військовослужбовцям, грошове, речове та матеріальне забезпечення. Ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом. Приймаються громадяни від 18 до 60 років з вищою або повною-середньою освітою. Військова служба за контрактом допоможе вирішити проблему працевлаштування та відстояти право українського народу на свободу та незалежність, гідність і справедливість та європейські цінності.

Захід пройшов цікаво та змістовно, адже присутні отримали корисну та доступну інформацію, відповіді на запитання, що їх цікавили.