До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, 2 серпня 2018 року в Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар на тему «Легальна зайнятість».

Йшлося про негативні наслідки неофіційного працевлаштування. Провідний фахівець з профорієнтації Ольга Копильська розповіла 18 учасникам семінару про те, що неофіційно наймані працівники власноруч позбавляють себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, матеріальна допомога у разі настання безробіття, а також компенсація тимчасової непрацездатності.

Всі учасники заходу дізналися про особливості укладання трудового договору та договору цивільно-правового характеру. Окремо розглянули питання про види шахрайства при працевлаштуванні. Наприкінці заходу фахівець з профорієнтації зазначила, що питання легалізації трудових відносин на сьогодні є надзвичайно актуальним, адже існує чимало випадків, коли роботодавці уникають легального використання робочої сили, та не укладають передбачені законодавством трудові договори. О. Копильська закликала всіх бути відповідальними та добросовісними перед собою, суспільством та державою.