21 серпня 2018 року в приміщенні Іллінецького районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар щодо правової допомоги населенню, в якому взяли участь 11 безробітних.

Проводив головний спеціаліст Іллінецького бюро правової допомоги Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги – Олександр Масненький.

Він представив соціальну програму Уряду України - про безоплатну правову допомогу, що гарантує простим людям ефективний захист їхніх прав і свобод.

Правова допомога здійснюється у вигляді правових послуг. Правові послуги – це надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань; складання заяв, скарг та інших документів правового характеру; здійснення представництва інтересів особи в судах та  інших державних органах; забезпечення захисту особи від обвинувачення; надання особі допомоги в забезпечення доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Спеціаліст бюро проаналізував питання, з якими звертаються громадяни на прийом. Крім того, він розповів присутнім про можливість звернення в бюро при домашньому насильстві та гендерній дискримінації.

По завершенню заходу всі учасники отримали буклети та інформаційні візитівки з контактними телефонами.

«Зустрічі такого типу проводяться з метою формування у безробітних необхідних правових знань, що надасть їм можливість використовувати їх у повсякденному житті»,- зазначив в.о. директора Іллінецької районної філії Вінницького ОЦЗ Віталій Пилипинчук.