Сьогодні, 16 листопада 2018 року до Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ на інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення завітали соціальні партнери з відділу Тульчинського бюро правової допомоги.

Так, начальник бюро Руслан Швець надав цікаву інформацію безробітним. Під час зустрічі представник бюро розповів, що таке бюро правової допомоги, про безоплатну первинну і вторинну правову допомогу, доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції, надав роз’яснення законодавства у сфері безоплатної правової допомоги.

«Для надання правових консультацій цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги або, отримати  правову допомогу можна, особисто звернувшись до найближчого центру з надання безоплатної правової допомоги» - наголосив Р. Швець.  

Провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг  Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ Тетяна Ференець  на завершення заходу розповіла про нові можливості та сервіси служби зайнятості та подякувала представнику бюро за цікаву та корисну інформацію.

Учасники семінару мали можливість поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді та одержали інформаційні буклети.