У Теплицькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості провели семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

В заході взяли участь представники 3 відділу Гайсинського районного центру комплектування майор Солонар, старший солдат Дорош та безробітні громадяни, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

Мета даного заходу - підвищення престижу військової служби, заохочення безробітних до проходження військової служби за контрактом, розгляд підписання контракту зі ЗСУ як альтернативу працевлаштуванню.

Наразі, в зв’язку з загостренням ситуації на кордоні нашої країни, імовірністю вторгнення на нашу територію ворога та згідно із Законом про основи національного спротиву на Вінниччині формуються батальйони територіальної оборони. Це нова інституція, яка увійде в структуру Збройних Сил України. Наразі формується штат та резерв формування.

Військові докладно розповіли про порядок відбору громадян на контрактну службу та в резерв на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Надали інформацію присутнім про структуру, завдання та матеріальне забезпечення батальйонів територіальної оборони.

По завершенню заходу запрошені мали можливість особисто поспілкуватись з представниками військкомату та отримати відповіді на поставлені питання.