В зв’язку із введенням карантину на території України через коронавірусну інфекцію, фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Жмеринської міськрайонної філії організували та провели онлайн вебінар для роботодавців за допомогою платформи Zoom. Тема зустрічі: «Актуальні питання щодо отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину».

Під час вебінару начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Сметанська продемонструвала презентацію, в якій розкрила основні аспекти цієї теми. Основні питання: Хто має право на отримання допомоги по частковому безробіттю на період крантину? Як та в які терміни сформувати пакет документів подання до центру зайнятості? Які строки прийняття рішення та укладання договору по частковому безробіттю? Яка виплата, розмір та тривалість надання допомоги по частковому безробіттю?

Так як аудиторія роботодавців була завчасно поінформована про можливість отримання такої допомоги на період карантину, діалог був конструктивний. Учасники отримали відповіді на питання та залишилися задоволені таким видом спілкування.

На сьогодні впровадження нової форми дистанційної роботи з роботодавцями є доцільною та корисною, адже це заощаджує час працівників і клієнтів.