09.10.2019 | 12:48

Партнерство та співпраця - невід’ємна складова  на шляху досягнення спільних цілей та запорука важливих змін у громадах.

Так, 8 жовтня відбулася чергова зустріч фахівців Вінницької районної філії Вінницького ОЦЗ з керівником  Якушинецького центру надання адміністративних послуг Оксаною Романюк.

Молодий колектив  ЦНАПу зі своїм очільником, Оксаною Іванівною, злагоджено співпрацює з спеціалістами інших державних установ. Згідно затвердженого графіку фахівці служби зайнятості, БТІ, ДП Поділлягеодезкартографія, Пенсійного фонду і Управління праці та соціального захисту, надають широкий спектр послуг мешканцям територіальної громади, та всім відвідувачам, які потребують допомоги у вирішенні своїх соціально-побутових питань. Перелік і кількість послуг постійно збільшується, вже на високому професійному рівні, проводиться оформлення ID-карток паспортів громадян України та закордонних паспортів; постійно надається безкоштовна юридична допомога. 

«Перш за все, метою створення ЦНАПів, після передачі усіх повноважень у територіальні громади, були необхідність і бажання  якісно, швидко і вчасно надавати послуги громадянам і терміново вирішити питання по боротьбі з корупцією. Через такі прозорі офіси і викорінюється це ганебне явище» - зазначила О.Романюк.

Варто відзначити, що Якушинецький ЦНАП обслуговує 7 населених пунктів, має 6 працівників у штаті, та надає понад 120 адмінпослуг.

В рамках візиту до об’єднаної громади відбулась зустріч  фахівця Вінницької районної філії Олени Джус-Сорокіної з начальником відділу освіти, культури та спорту Якушинецької сільської ради Андрієм Мазуриком.

Андрій Дмитрович озвучив питання нагальної потреби в підборі кадрів і отримав необхідну консультацію по змісту послуг, які надає служба зайнятості і з питань  законодавства про працю.  

До кінця поточного року, очікується святкове офіційне відкриття новозбудованого двоповерхового приміщення центру надання адміністративних послуг, який відповідатиме всім сучасним європейським стандартам з відповідною інфраструктурою, технікою, меблями, програмним забезпеченням. Тут буде об’єднано представників усіх органів місцевого самоврядування в одному приміщенні, що полегшить та прискорить надання сервісних послуг.