07.08.2018 | 14:30

В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю Державної служби зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця» відбулася робоча зустріч директора Хмільницької міськрайонної філії Вінницького ОЦЗ Сергія Каленіченка з керівником Відокремленого підрозділу Санаторій «Медичний центр реабілітації залізничників» Олександром Турським.

Під час зустрічі йшлося про пріоритетні напрямки співпраці з метою укомплектування підприємства персоналом. Сергій Каленіченко наголосив, що на сьогодні головним клієнтом служби зайнятості є роботодавець і завданням служби зайнятості є задоволення потреб роботодавця в укомплектуванні вакансій шляхом підбору кандидатів з числа зареєстрованих в центрі зайнятості претендентів на роботу, а також шляхом навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, стажування кандидатів на вакантні робочі місця. «Сьогодні служба зайнятості всебічно сприяє підприємствам ПАТ «Укрзалізниці» в задоволенні їх кадрових потреб», - підсумував С. Каленіченко.

Керівники запланували найближчим часом провести ряд спільних  заходів: «День відкритих дверей на виробництві» та «Презентацію роботодавця».

Зустріч пройшла у формі невимушеного діалогу, було узгоджено напрямки співпраці служби зайнятості та структурного підрозділу ПАТ «Укрзалізниця» Санаторію «Медичний центр реабілітації залізничників».