13.01.2021 | 11:24

12 січня 2021 року,  директор Теплицької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Володимир Підвашецький  разом з фахівцями, провів зустріч із колективом Теплицької райдержадміністрації, яку очолює Олег Побірський, з метою надання комплексу спеціальних послуг у розв’язанні проблем із трудовим колективом в ситуації запланованого масового вивільнення працівників.

В. Підвашецький надав інформацію про стан ринку праці в районі та у Вінницькій області загалом, ознайомив з порядком реєстрації, у разі звернення до служби зайнятості, правами та обов’язками зареєстрованих безробітних, з умовами призначення їм матеріального забезпечення під час отримання послуг служби зайнятості. 

Наталія Цвігун завідувач сектору взаємодії з роботодавцями відділу надання соціальних послуг, поінформувала про роботу сервісу Державної служби зайнятості «Електронна черга реєстрації безробітних», акцентувала увагу на послугах кар’єрного радника і вакансіях, що можуть бути запропоновані вивільнювальним працівникам на місцевому ринку праці та у інших населених пунктах України, можливості взаємодіяти із службою зайнятості через електронний кабінет роботодавця.

Зустріч проходила в  дружній атмосфері. На завершення О.Побірський висловив слова вдячності за конструктивний діалог, що склався під час обговорення  такого важливого питання, як заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці.