оп
15.04.2019 | 13:16

Для учнів 8 класів вінницької школи-гімназії №23 фахівці з профорієнтації Вінницького міського центру зайнятості організували знайомство з популярними  професіями "вчитель іноземних мов" та "перекладач".

Професіографічна екскурсія відбулася в школі вивчення іноземних мов «Harvard Language Club», де навчають дорослих, студентів і дітей - у віці 3 років.

Учні дізналися наскільки популярні та затребувані на сучасному ринку праці професія перекладача та викладача іноземної мови. Пані Ірина, викладач іноземної мови, за допомогою цікавої відео-презентації розповіла дітям про власне бачення образу сучасного вчителя, вимоги до рівня освіти та поділилася професійними секретами.

«Професії, пов’язанні з іноземними мовами різноманітні та цікаві. Багато  роботодавців шукають на Work.ua тих, хто знає англійську та може навчати інших. Знання іноземної мови допоможе вам влаштуватися в IT-компанію, або ж будь-яку іншу, що працює не тільки на внутрішні, а й на зовнішні ринки», - поінформувала підростаюче покоління Ганна Доріф, фахівець з профорієнтації центру зайнятості.

Особливу зацікавленість у дітей викликала можливість визначити власні схильності, інтереси за допомогою Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри, адже кожен може перевірити свої здібності, індивідуально-психологічні особливості та краще пізнати себе.                     

«Зустріч з професією» надихнула старшокласників на роздуми про власний свідомий професійний вибір!