25.07.2016 | 14:27

Днями в Жмеринському міськрайонному центрі зайнятості відбулась низка тренінгів для жінок – внутрішньо переміщених осіб та жінок, які займаються волонтерською діяльністю, за участю фахівців центру, спеціалістів управління соціального захисту населення міста та Жмеринської райдержадміністрації та тренерів Вінницької громадської організації «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ» - Світлани Дубини, Наталії Паламарчук, Оксани Яцюк. Участь у заході взяли 25 жінок, які проживають в Жмеринському районі та мсті Жмеринці.

Тренінги відбулись в рамках реалізації проекту «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», який направлений на адаптацію внутрішньо переміщених жінок в територіальних громадах.

Учасниці заходів самі обрали формат сесій, де основним питанням було «Як ефективно планувати в умовах стресу?». Тренінги були проведені, щоб допомогти жінкам покращити здатність забезпечувати прийнятні умови проживання у нових умовах для себе та своєї родини, відчути себе впевненішими та стійкішими до стресу, навчитись плануванню майбутнього та ефективним комунікаціям.