16.02.2017 | 10:27

Велике значення для збереження здоров’я людини має спосіб її життя. Саме тому Томашпільським районним центром зайнятості постійно проводяться профілактичні семінари для безробітних громадян.

15 лютого 2017 року директор Томашпільського районного центру зайнятості Надія Чижевська, спільно з начальником відділу сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації Григорієм Слободяном та лікарем загальної практики сімейної медицини Томашпільської ЛЗПСМ Сніжаною Медвецькою, провели черговий семінар «Здоровий спосіб життя – запорука професійних успіхів» для 30 безробітних, які зареєстровані в центрі зайнятості.

Мета такого заходу – акцентування уваги учасників семінару на те, що особи, які ведуть здоровий спосіб життя, більш конкурентоспроможні на ринку праці та мають більше переваг при працевлаштуванні.

«Означена тема надзвичайно актуальна, важлива та цікава, адже найбільшою цінністю людини є її здоров’я. Здоровий спосіб життя – є однією з найнеобхідніших умов професійного успіху будь-якої людини, а недбале ставлення до власного здоров’я руйнує або навіть позбавляє можливості в повній мірі реалізувати себе», - наголосила Надія Чижевська.

Сімейний лікар Томашпільської ЛЗПСМ Сніжана Медвецька ознайомила присутніх з визначенням терміну «здоров’я», обговорила із слухачами основні фактори, які впливають на здоров’я людини, його вплив на професійний вибір, становлення і кар’єру, розвиток особистості, а Григорій Слободян розповів про шкідливі звички людини, які руйнують волю і здоров’я, знижують працездатність, скорочують тривалість життя.

Такими систематичними інформаційними заходами районний центр зайнятості намагається не тільки привернути увагу незайнятих громадян до наболілих проблем, а й застерегти, допомогти, порадити.

Як стверджують учасники семінару, захід був корисним та пізнавальним. Адже від інформації, яку почули на заході, залежить успішність професійної реалізації людини.