14.11.2023 | 16:38

За участь у суспільно корисних роботах тепер платитимуть більше. Відповідні зміни передбачені Постановою Кабінету Міністрів України від 27 жовтня 2023 р. №1119 https://is.gd/rukZhR «Про внесення змін до Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану».

Відтак плата за виконання суспільно корисних робіт за відпрацьований повний місяць збільшується з 6 700 грн до 10 050 грн.

На Вінниччині до лав «Армії відновлення» долучилися 224 безробітних, які перебувають на обліку у службі зайнятості.

На оплату праці вже профінансовано 1 млн 300 тис грн з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Найчастіше громадяни виконують ремонтно-відновлювальні роботи, упорядковують захисні споруди цивільного захисту та займаються заготівлею дров до опалювального сезону.

Фахівці служби зайнятості продовжують співпрацю з місцевими органами влади із залучення до суспільно корисних робіт ще більшої кількості працездатних осіб з-поміж безробітних, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

У разі виникнення питань звертайтесь на гарячу лінію Вінницького обласного центру зайнятості 067-151-33-20 або пишіть на Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця  https://t.me/DCZ_Vinnytsa