16.02.2017 | 11:43

Служба зайнятості проводить активну роботу серед безробітних щодо легальної зайнятості. Мета цієї роботи - розкриття переваг легального працевлаштування, застереження незайнятого населення від шахрайства при працевлаштуванні.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 23 січня 2017 року №22 «Про забезпечення в районі контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення», затверджені склад районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та її положення, яким передбачено основні напрями організації діяльності робочої групи.

До складу робочої групи входить юрисконсульт Тульчинського районного центру зайнятості Вікторія Короленко. Відповідно до плану роботи, робочою групою у лютому поточного року в ТРК «Європейський» проведений моніторинг дотримання норм трудового законодавства та запровадження суб’єктами підприємницької діяльності мінімальної заробітної плати в розмірі 3200 грн.

Під час проведення моніторингових візитів найманим працівникам і підприємцям надавалися роз’яснення та консультації з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість населення та пенсійного страхування.

В результаті проведеного моніторингу випадків не запровадження нового розміру мінімальної заробітної плати не виявлено, але звернуто увагу окремих підприємців на обов’язковість дотримання законодавства про працю, особливо в частині своєчасності направлення повідомлення податковій інспекції в день прийняття працівника на роботу.

Робоча група і надалі буде продовжувати здійснювати моніторинг максимальної кількості суб’єктів підприємницької діяльності у всіх населених пунктах району.