17.08.2018 | 15:40

16 серпня 2018 року Вінницький обласний центр зайнятості  провів прес-тур на Філію «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» - ПАТ «Миронівський хлібопродукт», що налічує 20-річну історію виробничих потужностей.

Головна мета заходу – популяризація робітничих професій та  ознайомлення присутніх з актуальними вакансіями підприємства та особливостями роботи.

Директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська проінформувала про аспекти реформування Державної служби зайнятості зазначивши, що головною метою змін є підвищення якості та запровадження новітніх технологій надання послуг шукачам роботи та роботодавцям, запевнила, що для якісного добору персоналу роботодавцям служба зайнятості використовує найефективніші форми та методи роботи на засадах рекрутингу, зокрема проводить ярмарки  вакансій, презентації роботодавця, дні відкритих дверей на виробництві.

В свою чергу директор Ладижинської міської філії, Марія Колотило  висвітлила ситуацію на ринку праці міста, наголосивши на позитивному багаторічному досвіді співпраці з надійним роботодавцем ТОВ «Вінницька птахофабрика».

Поінформувала, що кількість працевлаштованих на підприємство за направленням філії протягом першого півріччя 2018 року складає 234 особи (вакансій подано 274), що складає 85 відсотків.

Досягнута домовленість про навчання безробітних на замовлення роботодавця під гарантоване працевлаштування. Уже проведено навчання за професіями: оператор котельні, машиніст навантажувальних машин та водій навантажувача.

Ганна Євшель, заступник директора з кадрових питань ПАТ «Миронівський хлібопродукт» розповіла про професії, які затребувані на підрозділах, зокрема на філії «ПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС» ТОВ «ВІННИЦЬКА ПТАХОФАБРИКА».

Ознайомила журналістів з умовами праці, оплатою та соціальним пакетом, також розповіла про співпрацю з Ладижинською міською філією Вінницького ОЦЗ щодо стажування безробітних на робочому місці, використання дуальної форми навчання, організації тимчасових робіт на підприємстві за участю безробітних.

Присутнім провели екскурсію по виробництву, де досконало розповіли про діяльність підприємства, специфіку роботи та продукцію, яка впевнено займає своє місце на світовому ринку.