18.09.2023 | 10:53

Максим Мельник – підприємець із Гайсина, взяв участь у програмі «Власна справа» урядового проєкту «єРобота». Планував розширити бізнес, створити нові робочі місця  та працевлаштувати людей.

У червні 2023 року Максим Олексійович через застосунок Дія подав документи на отримання мікрогранту на розвиток власного бізнесу. Після перевірки поданих документів, оцінки бізнесплану, перевірки кредитної історії, пройшов співбесіду з фахівцями служби зайнятості та отримав позитивне рішення про надання мікрогранту.

Сьогодні Максим Мельник успішно розвиває бізнес за напрямком «Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів». Підприємець відкрив першу професійну детейлінг студію в м. Гайсин.

«Детейлінг автомобіля — це захист, чистка, полірування, у тому числі і внутрішньої частини авто: килимків, стелі, сидінь, багажника, скла, шкіри тощо. Ніша професійного детейлінгу в нашомі місці відносно вільна. Тому вирішив не втрачати можливість та надавати такий вид послуг мешканцям міста», - розповідає Максим.

Більше про грантову програму «Власна справа» можна дізнатися тут.

Якщо є запитання, пишіть у Телеграм-канал Підтримка ДСЗ Вінниця ➡️ https://t.me/DCZ_Vinnytsa