20.11.2020 | 14:59

Роботодавці завжди є клієнтами служби зайнятості та її соціальними партнерами у питаннях покращення соціально-економічної ситуації в регіоні, тому основним завданням фахівців відділу взаємодії з роботодавцями Могилів-Подільської міськрайонної філії Вінницького ОЦЗ є налагодження ефективної співпраці з усіма роботодавцями району.

Основою конструктивного співробітництва з роботодавцями є якісне та швидке забезпечення підприємств потрібними працівниками, проведення професійного навчання необхідних фахівців з числа безробітних, підбір працівників для виконання тимчасових робіт, що дає змогу через легальну найману робочу силу збільшувати як прибутковість підприємства так і надходження ЄСВ та інших податків до району.

Вже не перший рік Могилів-Подільська міськрайонна філія Вінницького обласного центру зайнятості співпрацює з  фермерським господарством «Вільне», яке займається вирощуванням зернових і технічних культур, тому потреба в кадрах тут відчувається з ранньої весни та до пізньої осені. В ході співпраці фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями постійно вивчається перспективна та поточна потреба в робітничих кадрах, можливості укомплектування кадрами шляхом попереднього професійного навчання та необхідність залучення безробітних до робіт тимчасового характеру в даному сільськогосподарському підприємстві.

З початку року ФГ «Вільне» надало інформацію про 22 вакантних робочих місця за робітничими професіями. Фахівцями Могилів-Подільської філії оперативно було здійснено підбір необхідних робітників та за результатами співбесіди з роботодавцем, після проходження курсів підвищення кваліфікації, безробітні були працевлаштовані у ФГ «Вільне». 

Голова фермерського господарства «Вільне» Віктор Цибульський розповідає: «Під час проведення польових робіт, коли неможна згаяти жодної погожої днини, потреба у кваліфікованих робітниках є дуже гострою. Але, завдяки плідній співпраці із службою зайнятості, з року в рік господарство оперативно та якісно укомплектовується робітничими кадрами».

Беззаперечно, що користь від такої взаємодії служби зайнятості та роботодавців для суспільства очевидна: роботодавці забезпечуються необхідною робочою силою, шукачі роботи отримують робочі місця,  покращують своє матеріальне становище та, як результат, покращується соціально-економічна картина району.