23.06.2021 | 13:48

Вінницькі роботодавці, навіть в умовах карантину, демонструють бажання розвивати власну діяльність та потребують робочих рук. Фахівці Вінницького міського центру зайнятості постійно допомагають підприємцям в укомплектуванні вакансій необхідними кваліфікованими кадрами.

Так, з початку 2021 року міським центром зайнятості уже працевлаштовані майже 1,5 тисяч шукачів роботи; роботодавці міста Вінниці надали до центру зайнятості інформацію про понад 4 тисячі актуальних та термінових вакансій. База вакансій постійно оновлюється, а завдяки рекрутинговим методам, роботодавці оперативно знаходять «свого» працівника.

Прикладом тісної співпраці з центром зайнятості є ТМ «Антонік». Фізична особа-підприємець Микола Серветник, який є засновником вінницької компанії «Антонік», має великий досвід тісної співпраці зі службою зайнятості. На сьогодні компанія упевнено лідирує на ринку виготовлення торгового обладнання; займається виробництвом меблів для дому, офісу, садків, шкіл, готелів; професійним проєктуванням і монтажем холодильного та технологічного обладнання для кафе, барів і ресторанів.

 «Потужним стимулом і двигуном у розвитку бізнесу є потенціал її співробітників, бажання втілювати в життя нові проєкти», - констатує Галина Чернюк, головний бухгалтер компанії, під час робочої зустрічі в центрі зайнятості з Оксаною Кислицею, яка є консультантом роботодавця.

Цьогоріч за сприяння фахівців міського центру зайнятості, уже працевлаштовані до підприємця Миколи Серветника десять безробітних вінничан за професіями комплектувальник меблів, менеджер (управитель) з постачання, розмітник, електрик дільниці, водій автотранспортних засобів. Наразі роботодавець має кадрову потребу в комплектувальнику меблів.