12.07.2018 | 15:27

11 липня 2018 року в Томашпільській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості на замовлення роботодавців філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика», ТОВ «АК «Зелена долина», Томашпільський водоканал та ФОП Ковальчук Микола Васильович проведено міні-ярмарок вакансій, на який запрошено більш як 40 безробітних та шукачів роботи.

Відкрила захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Людмила Притула,  яка представила роботодавців та розповіла про їх кадрові потреби.

Директор районної філії Лариса Полійчук ознайомила присутніх з ситуацією на ринку праці району, рівнем заробітної плати у вакансіях, що подаються до служби зайнятості. Розповіла про можливість компенсації єдиного внеску роботодавцям, що є фінансовою підтримкою, особливо для малого бізнесу.

Л. Полійчук детально зупинилась на питанні організації робіт тимчасового характеру, їх взаємовигідності як для безробітного так  і для працедавця.

Далі слово надали роботодавцям для презентації своїх підприємств.

Начальник відділу кадрів ТОВ «АК «Зелена долина» Людмила Федоренко ознайомила присутніх з актуальними вакансіями підприємства, а саме водіїв та електриків. Вона розповіла про умови та оплату праці, детально зупиняючись на характеристиці кожної вакансії.

Фахівець з підбору персоналу Вінницької птахофабрики Олена Рудік продемонструвала присутнім фільм про історію розвитку підприємства. А також ознайомила з переліком вакансій, умовами праці та рівнем оплати праці, перспективою розвитку підприємства.

Фахівець Томашпільського водоканалу Олена Трач поінформувала присутніх про відкриті вакансії підприємства, а саме: водіїв автотранспортних засобів. Основні вимоги до кандидатів: наявність водійського посвідчення  категорії «С», робота на вантажних автомобілях, - зазначила О.Трач.

Фізична особа-підприємець Ковальчук М.В. ознайомив з вимогами до кандидатів на вакантні посади касира та вантажника.

На свої численні запитання, шукачі роботи отримали повні та конструктивні відповіді від роботодавців.

В результаті заходу  майже всі працедавці підібрали кандидатів, що виявили бажання пройти індивідуальні співбесіди безпосередньо на робочому місці.