оп
11.01.2019 | 15:05

Одним з яскравих прикладів успішної організації підприємницької діяльності за сприяння служби зайнятості є історія підприємця – Миронюка Олександра Миколайовича, жителя міста Гайсин.

До Гайсинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Олександр звернувся за допомогою у пошуку роботи у вересні 2018 року. Серед послуг, які запропонували, чоловіка зацікавила можливість отримати одноразову допомогу для започаткування підприємницької діяльності.

Маючи за плечима вищу освіту та більше 17 років страхового стажу наважився на відкриття власної справи.

Сферою діяльності обрав виробництво кондитерських виробів. Захистив бізнес-план в центрі зайнятості. В результаті отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю.

Олександр взяв в оренду кондитерський цех на колишньому заводі продовольчих товарів та розпочав виробництво смаколиків для дітей та дорослих.

На сьогоднішній день ПП Миронюк О.М. створив 5 нових робочих місць. І уже співпрацює з Гайсинською районною філією Вінницького ОЦЗ в якості роботодавця.  Вже в минулому 2018 році він скористався послугою компенсації витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Виробництво успішно працює, а продукція користується попитом серед гайсинчан та жителів району.