21.02.2025 | 13:05

Виїзний робочий день у Літині розпочався зі зустрічі з селищним головою Анатолієм Бичком.

Керівник Вінницького обласного центру зайнятості Геннадій Бамбура разом із начальником Літинського відділу центру зайнятості Ларисою Литвинюк презентували послуги служби зайнятості.

«Служба зайнятості прагне стати надійним партнером місцевої влади у розвитку та підтримці громади», — наголосив Геннадій Бамбура.

Селищний голова зазначив, що в громаді активно працюють бізнес, сільське господарство та бюджетна сфера. У кожній з цих галузей служба зайнятості відіграє важливу роль — від підбору та навчання працівників до підтримки вразливих верств населення та бізнесу.

«Ми особливо вдячні за співпрацю в організації громадських та суспільно корисних робіт. У свою чергу, ми оперативно ухвалюємо відповідні рішення на виконкомі, щоб жителі віддалених сіл мали можливість працювати й отримувати заробітну плату, а в громаді були впорядковані місця загального користування, лісосмуги, кладовища», — зазначив Анатолій Бичок.

На завершення керівники відвідали місцеву школу, де безробітні громадяни, зокрема й внутрішньо переміщені особи, плетуть маскувальні сітки для потреб ЗСУ.