16.08.2016 | 08:03

Виїзна акція центру зайнятості – це кваліфікована та достовірна допомога жителям села, а для когось – надія та шанс досягнути бажаного, вирішивши за допомогою служби зайнятості питання працевлаштування, реалізувати себе в професійному плані та стати успішною людиною.

Так, протягом 3 - 12 серпня 2016 року фахівці Піщанського районного центру зайнятості провели виїзні акції на тему: «Соціальні послуги центру зайнятості. Актуальні вакансії» в селах Яворівка, Миролюбівка, Гонорівка, Болган, Студена, Чорномин, Дмитрашківка.

На заходи запрошувались керівники підприємств, установ, організацій населених пунктів та безробітні громадяни, які проживають на території відповідних сіл. Так, всього у виїзних акціях взяли участь 31 роботодавець та 108 безробітних, з яких 15 – учасники АТО.

Під час проведення заходів директор Піщанського районного центру зайнятості Анатолій Тимчак інформував учасників про ситуацію, яка склалася на ринку праці району, можливостей служби зайнятості щодо працевлаштування, професійного навчання, започаткування власної справи шляхом отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю тощо.

Фахівці відділу з питань взаємодії з роботодавцями центру зайнятості знайомили безробітних з послугами служби зайнятості, актуальними вакансіями та можливістю перегляду вакансій, скориставшись Інтернет - порталом державної служби зайнятості «Труд», який формує загальнодержавну базу вакансій по всій Україні в режимі «online». Також довели до відома безробітних інформацію щодо невідворотності притягнення їх до відповідальності за порушення законодавства про зайнятість населення та соціальне страхування на випадок безробіття.

Під час проведення таких заходів важливим психологічним фактором є максимальна відкритість та доступність служби зайнятості для громадян. Адже спілкування є зручним, відвертим та невимушеним, немає бар’єру офіційності, шукачам роботи не потрібно витрачати кошти та час на те, щоб доїхати до центру зайнятості. Така форма роботи є адресною та оптимальною для роботи з сільським населенням, завжди є зворотній зв’язок та підвищується рівень інформованості з соціальних питань.