05.02.2016 | 11:54

Теплицький районний центр зайнятості систематично проводить виїзні акції у села району, що ефективно допомагає донести оперативну інформацію сільським мешканцям про послуги, які надає служба зайнятості, відповісти на їх запитання та встановити ефективний зворотній зв’язок із шукачами роботи та учнівською молоддю.

Днями чергова виїзна акція відбулася в селі Мала Мочулка. В заході взяли участь представники сільської ради, зайняті та незайняті мешканці села, місцеві роботодавці та підприємці.

Присутні ознайомилися з переліком професій, за якими на сьогодні здійснюється професійне навчання за направленням служби зайнятості, з навчальними закладами державної служби зайнятості, а також з актуальними вакансіями.

Директор центру зайнятості Василь Мальона поінформував безробітніх та роботодавців щодо громадських робіт та робіт тимчасового характуру, ознайомив із видами громадських робіт та джерелами їх фінансування, умовами оплати праці осіб, зайнятих на громадських роботах, їх правами та обов’язками.

Для учнів випускного класу Маломочульської ЗОШ І-ІІ ступенів фахівець центру зайнятості Любов Бондарь провела профорієнтаційний урок на тему: «Мій вибір – мій успіх». Під час зустрічі діти ознайомились з профорієнтаційними послугами, які надає служба зайнятості школярам, дізналися про психологічні основи вибору професії та нові актуальні професії на ринку праці, отримали поради стосовно майбутніх професійних уподобань.