13.09.2021 | 14:15

11 вересня 2021 року в рамках проведення заходів, приурочених святкуванню Дня міста Вінниці, Вінницький обласний центр зайнятості провів інтерактивний захід Територія вибору».

«Служба зайнятості сьогодні це потужна сервісна установа, бути ближчими та відкритими для людей – це наш обов’язок. Тому організовуючи цей захід, мали на меті сприяти професійному самовизначенню населення та формування позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці. А ще це нагода ознайомити населення з послугами служби зайнятості та сприяти зайнятості мешканцям міста Вінниці»,- зазначила директор обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

Інтерактивні локації, які працювали під час заходу, збирали свою аудиторію.

На «Майданчик для знайки-дізнайки» підходили дітки дошкільного та молодшого шкільного віку. Для них фахівці служби зайнятості підготували тематичні розмальовки зі світу професій, кросворди, ребуси, загадки.

«Колесо бажань» було передбачене для школярів середнього та старшого шкільного віку. Тут школярі знайомились з дошкою візуалізації «Карта бажань», атласом професій майбутнього, знайомились з професійною діагностикою онлайн та професійним навчанням.

«Вектор пошуку» збирав студентство та тих, хто вперше шукає роботу. Молодь працювала біля дошки візуалізації «Сходи успіху», ознайомлювалась з сучасними джерелами пошуку роботи, опановували правила написання резюме та кроки підготовки до співбесіди з роботодавцем.

Локація «Мапа вакансій» працювала для шукачів роботи. Фахівці служби зайнятості проводили тут презентацію послуг служби зайнятості як найпотужнішої рекрутингової агенції в Україні з найбільшою базою можливостей.

Всі локації об’єднував «Ланцюжок можливостей» - це інтерактивний ланцюжок з електронними сервісами, які допомагали учасникам заходу оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання.