24.07.2020 | 10:42

Олена Левчук – майстриня фотосправи з золотими руками. Створенні нею фотозони та інші елементи декору користуються шаленою популярністю серед населення Липовця та роблять святкування будь якої події яскравим та незабутнім. А зроблені фотосвітлини ще довго занурюють у спогади святкових моментів….

А ще пані Олена орендує приміщення для магазину канцелярських товарів у центрі Липовця. Однак запровадження карантину з метою запобігання поширенню на території України COVID-19, змусило нашу героїню зупинити свою діяльність та на певний час відкласти свою улюблену справу, так як замовлення фотозон та інших виробів декору до свят стало не на часі.

«У районній газеті «Липовецькі вісті» я прочитала приємні новини для ФОПів, які не використовують найману працю. Завдяки змінам в законодавсті підприємці можуть отримати фінансову допомогу по частковому безробіттю на період карантину. Тож, я невідкладно звернулась до служби зайнятості», - розповідає пані Олена.

Фахівці Липовецької районної філії обласного центру зайнятості надали підприємцю професійні консультації щодо допомоги по частковому безробіттю на період карантину, вона сформувала необхідний пакет документів, і вже отримала державні кошти.

«Вдячна працівникам служби зайнятості за професіоналізм, порядність та витримку у роботі з людьми. На сьогоднішній день я відновила свою діяльність. Працюю у своєму магазині та знову отримую замовлення на виготовлення фотозон та елементів декору на свята. А отримана допомога надала мені можливість почуватися більш впевнено. Люблю свою роботу, бо маю від неї одне задоволення », – повідомила Олена Іванівна.