25.11.2021 | 11:10

Враховуючи умови карантину, виходячи з практичних потреб середньої школи, 24 листопада 2021 року фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Олена Синякович провела профорієнтаційний онлайн-вебінар для учнів 10 – А класу ліцею №1 м.Немирова.

Захід проходив в рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти.

Мета заходу: інформування про можливості професійної освіти, її важливості для економіки України, привернути увагу старшокласників до актуальних на ринку праці професій; формування в школярів стійкої мотивації до праці за робітничими професіями; ознайомлення з навчальними закладами професійної освіти, платформою профорієнтації та розвитку кар'єри.

Під час вебінару фахівець з профорієнтації районної філії ознайомила десятикласників із затребуваними на місцевому ринку праці вакансіями, звернула увагу на те, що значним попитом користуються робітничі професії агропромислового сектору, виробничої сфери діяльності та будівництва. Із старшокласниками обговорили труднощі професійного самовизначення сучасної молоді, умови успішного вибору професії, також присутнім презентували центри профтехосвіти на порталі ДСЗ. Також було продемонстровано електронні сервіси державної служби зайнятості, зокрема, платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія: консультаційна мережа», де учні мають можливість дистанційно пройти тестування, результати якого допоможуть зорієнтуватися при виборі майбутнього фаху.

У онлайн-заході взяли участь 19 учнів.