14.06.2018 | 11:00

13 червня 2018 року відбулося розширене засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації соціальної політики у сфері зайнятого населення під керівництвом першого заступника голови Теплицької РДА Юрія Сльоти.

Запрошені: голови сільських громад, керівники установ і організацій.

Інформували про свою діяльність: Галина Кравець начальник Гайсинського об’єднання управління ПФУ, Ніна Кацан головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці Вінницької області, Галина Трокаль начальник Теплицького відділення Гайсинської державної податкової інспекції; Лариса Головатюк  начальник відділу праці управління праці,соціального захисту населення Теплицької РДА; Олена Корчака  начальник головного управління ПФУ у Вінницькій області.

В роботі комісії також взяв участь і виступив директор Теплицького районного центру зайнятості Василь Мальона, який інформував про ситуацію на ринку праці за результатами п’яти місяців діяльності  та  відзначив, що служба зайнятості активний учасник заходів щодо легалізації зайнятості.

«Питання дотримання законодавства про зайнятість населення роз’яснюються на семінарах з роботодавцями, безробітними та має широке застосування через засоби електронного зв’язку – електронні кабінети» - наголосив В.Мальона.

З початку року завдяки співпраці з роботодавцям  понад 140 осіб працевлаштовано до надання статусу безробітного. Заслуговує на увагу співпраця з держінспекцією по дотриманню законодавства про працю. У разі недотримання норм чинного законодавства про працю кожен роботодавець  ризикує нести адміністративну відповідальність.

Директор районного центру зайнятості акцентував увагу на проблемах працевлаштування у зв’язку зі скороченням в окремих агроформуваннях та підприємствах. Відзначив, що питання легалізації зайнятості можливо розв’язати лише скоординованою діяльністю і прикладом цього є сьогоднішнє засідання комісії.