25.03.2020 | 12:07

Шановні клієнти Вінницької обласної служби зайнятості! Це важливо!

З 18 березня 2020 року Вінницький міський центр зайнятості та філії обласної служби зайнятості обслуговують клієнтів без особистого контакту.

Лише клієнт вирішує, коли прийти до служби зайнятості для реєстрації безробітним у випадку настання страхового випадку - безробіття.

Якщо маєте занепокоєння щодо безпеки здоров‘ю, до служби зайнятості можна звернутися після припинення карантину або надзвичайної ситуації.

Якщо ж вирішили звернутися до служби зайнятості саме у період запровадження карантину, то, ви можете звернутись із заявою про надання статусу безробітного через скриньки для комунікації, засобами електронного зв‘язку - на адреси електронної пошти відповідного центру зайнятості: https://vin.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-miskogo-centru-zaynyatosti-ta-filiy-vinnyckoyi-oblasnoyi-sluzhby-zaynyatosti.

На у офіційному сайті Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/ розміщені адреси електронної пошти та телефони гарячої лінії кожного обласного центру зайнятості.

Окрім цього, біля входу до кожного центру зайнятості розміщена інформація про засоби телефонного та електронного зв‘язку саме з цим центром зайнятості.

Клієнти можуть самостійно заповнити заяви відповідно до зразків, які розміщені у зручному для доступу місці у центрі зайнятості.

Ви маєте знати: таке самообслуговування здійснюється без особистого консультування спеціаліста ДСЗ.

У всіх у кого було призначене відвідування,  а саме зареєстровані безробітні продовжують отримувати консультації та обслуговування спеціалістами центру зайнятості за телефоном чи через електронну пошту.

Приходити на особистий прийом та відмічати відвідування не потрібно.

За пропуск дати відвідування, що була призначена до запровадження періоду карантину чи надзвичайної ситуації, жодних санкцій застосовуватися не буде. Особистий прийом буде відновлено після завершення запровадженого періоду карантину. Радимо кожному клієнту перевірити та актуалізувати свої контактні дані для того, щоб була можливість бути на постійному зв‘язку, особливо номери мобільних телефонів.