08.07.2024 | 11:04

У Вінниці вже місяць працює офіс "Зроблено в Україні". Це майданчик консультацій та спілкування для тих, хто задумується про відкриття або розширення бізнесу.

Адже розпочати власну справу без знань та допомоги буває важко, а часом і неможливо. Тепер же про всі тонкощі підприємництва можна дізнатись в одному місці. Тут розповідають, як організувати бізнес, правильно оформити документи, де навчитись писати бізнес-план, як податися на грантову програму та багато іншого.

За місяць роботи офісу за консультаціями вже звернулися 66 вінничан. Майже половина з них – діючі ФОПи, 13 осіб – лише планують відкрити бізнес, ще 13 – мають статус юридичних осіб.

Серед відвідувачів офісу 6 ветеранів. Учасники бойових дій отримали вичерпну інформацію про програми «Грант на створення або розвиток бізнесу для УБД, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їхніх сімей» та професійне навчання для учасників бойових дій. Офіс став не лише місцем консультацій, але й місцем радісних зустрічей побратимів та однодумців, які могли поспілкуватися та поділитися ідеями започаткування бізнесу.

Також надавалися консультації щодо компенсаційних програм служби зайнятості для роботодавців, отримання ваучера, підбору кадрів для підприємства тощо. І звичайно – найбільш популярної урядової грантової програми «Власна справа».

 

Щоб дізнатися більше про можливості для бізнесу, звертайтеся до регіонального офісу «Зроблено в Україні» за адресою м. Вінниця, вул. Стрілецька 3а.