17.06.2016 | 13:14

З метою соціально-психологічної адаптації до умов мирного життя в червні 2016 року в Тульчинському районному центрі зайнятості відбувся тренінг для демобілізованих учасників АТО.

Захід провела психолог Людмила Євсєєва. «Уміння керувати своїм емоційним станом в різного рівня стресових ситуаціях дає людині більше шансів стати успішним та ефективним в своїй самореалізації, що особливо важливо для людей, які пройшли війну», - наголосила тренер.

Тренер допомогла присутнім оволодіти знаннями, навичками, техніками саморегуляції, безконфліктної поведінки та ефективної комунікації в процесі взаємодії з іншими людьми. Захід пройшов в позитивній атмосфері з обговореннями, дискусіями, з використанням індивідуальної роботи в підгрупах. У заході взяли участь 13 учасників АТО з числа безробітних.

На завершення тренінгу психолог поцікавилась в учасників, яка саме інформація була найбільш корисною та буде використовуватись у буденному житті, а присутні, в свою чергу, подякували Людмилі Євсєєвій за почуту корисну інформацію та заповнили анкети з пропозиціями щодо підвищення якості надання послуг демобілізованим учасникам АТО.