31.07.2019 | 13:23

Під таким гаслом у Ладижині 30 липня 2019 року забезпечено  функціонування інформаційно-консультативного пункту та провели  акцію до  Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Основна мета заходу – інформування населення про безпечну міграцію та працевлаштування, засвоєння навичок безпечної подорожі, роз’яснення основних форм втягнення в експлуатацію, з акцентом на трудову експлуатацію.

Інформаційно-консультаційну роботу організовано представниками:  відділу у справах сім’ї та молоді Ладижинської міської ради - Оленою Кравченко, відділу у справах дітей Ладижинської міської ради - Валентиною Таран, Ладижинської міської філії ВОЦЗ - Марією Колотило, Ладижинського бюро правової допомоги - Романом Шаран, міського сектору Управління державної міграційної служби – Людмилою Юрчик.

До уваги учасників акції представлені матеріали про консульські установи України за кордоном, що на постійній основі здійснюють прийом громадян, надають безоплатну консультативно-правову допомогу з питань міграції, а також інформацію щодо міжнародного і національного права іноземних країн, контактні дані зазначених установ.

Учасники акції отримали відповіді на такі питання:

що таке торгівля людьми?

як відрізнити торгівлю людьми від інших злочинів?

хто може постраждати від торгівлі людьми?

як вербують торгівці людей?

що необхідно знати та мати з собою при працевлаштуванні за кордоном?

як безпечно подорожувати?

яку допомогу можуть отримати особи, постраждалі від торгівлі людьми?

як перевіряти легальність фірм-посередників?

Фахівці Ладижинської міської філії Вінницького обласного центру зайнятості поряд з іншими питаннями, поінформували про актуальні вакансії на ринку праці міста та України  з  метою  більшої мотивації населення жити та працювати в Україні.

Як результат - мешканці міста отримали корисну інформацію щодо ризиків працевлаштування за кордоном, тематичні  листівки з інформацією про ознаки торгівлі людьми, її форми, а також з контактними телефонами організацій, які надають допомогу постраждалим від торгівлі людьми.